Зустріч студентів ФЕБА з експертом ПМГ ГЕФ/ПРООН, координатором партнерської мережі організацій громадського суспільства «Освіта в інтересах сталого розвитку»

16 грудня 2019, 10:15 am Автор
Прочитано 716 разів Останнє редагування Понеділок, 16 грудня 2019 10:17

13.12.2019 року студенти та викладачі кафедри міжнародної економіки факультету економіки та бізнес-адміністрування провели зустріч з експертом Програми Малих Грантів Глобального екологічного фонду "Програми розвитку ООН", координатором Партнерської мережі організацій громадського суспільства «Освіта в інтересах сталого розвитку» Мариною Дяченко. Експерт переконливо обґрунтувала, що сталий розвиток визначається як такий розвиток суспільства, який задовольняє потреби сучасності, не ставлячи під загрозу здатність наступних поколінь задовольняти свої власні потреби і є взаємодією суспільства і природи, за якої зберігається біосфера та забезпечується виживання та розвиток людства.

Це процес розбудови держави на основі узгодження і гармонізації соціальної, економічної та екологічної складових з метою задоволення потреб сучасних і майбутніх поколінь на основі «зеленої економіки». Важливим інструментом розвитку громад у процесі децентралізації є залучення грантів на реалізацію місцевих ініціатив та вирішення актуальних проблем громад, що сприяє значній економії коштів місцевих бюджетів та покращенню добробуту населення.

У результаті зустрічі було узагальнено та систематизовано в запитаннях та відповідях сучасні уявлення про сталий розвиток суспільства, основні завдання і роль екологічної освіти для сталого розвитку та досягнуто домовленості про подальшу співпрацю з Партнерською мережею організацій громадського суспільства «Освіта в інтересах сталого розвитку» та про проходження практики студентів ОПП «Міжнародна економіка» в ПМГ ГЕФ/ПРООН.