Викладачі кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ професор Ольга Міночкіна, доцент Оксана Школенко та доцент Вероніка Командровська, пройшли підвищення кваліфікації з інноваційного підприємництва й управління стартап проєктами.

13 липня 2022, 8:19 pm Автор 
Прочитано 20 разів
Викладачі кафедри економіки та бізнес-технологій Факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету професор Ольга Міночкіна, доцент Оксана Школенко та доцент Вероніка Командровська, пройшли підвищення кваліфікації з інноваційного підприємництва й управління стартап проєктами. Даний проєкт проводився за підтримки YEP та Тартуського університету #ESTDEV #FromThePeopleOfEstonia. До спільної програми StarterAcademia YEP ??(Україна) та University of Tartu?? (Естонія) було долучено 50 викладачів українських університетів зі спеціалізації підприємництва. Протягом трьох місяців учасники згруповані у команди розробляли власні стартапи, які фіналізували перед компетентним журі університету Тарту. Ментори з Естонії та України розбирали конкретні запити команд, ґартуючи новий досвід для учасників. 
Найкращі вісім проєктів потрапили у червні до фіналу Demo Day викладацьких стартапів, а серед складу розробників таких проєктів були викладачі Національного авіаційного університету Ольга Міночкіна та Оксана Школенко. 
За результатами участі в даному проєкті-конкурсі, викладачі набули нових компетентностей, практичних кейсів, інноваційних методик, які будуть використовувати при викладанні здобувачам освіти дисципліни «Інноваційне підприємництво і управління стартап проєктами» й поширювати практику підприємницької культури серед молоді України.
Вітаємо викладачів з новим етапом у своєму професійному розвитку!
 
 
 
 
 
 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається