Факультет економіки та бізнес-адміністрування розвиває співпрацю з Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати

22 червня 2022, 10:04 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 34 разів Останнє редагування Середа, 22 червня 2022 10:23

20 червня відбулась робоча нарада представників факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) з керівництвом Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine). В рамках підписаного меморандуму про співпрацю Національного авіаційного університету та ICC Ukraine було залучено до формування стратегічних напрямів координації та розвитку освітньо-наукового простору ICC Ukraine вісім науково-педагогічних працівників ФЕБА. Вовк Ольга, доктор економічних наук, заступник декана ФЕБА стала Радником Президента ICC Ukraine з наукової роботи.

На спільній нараді Президента ICC Ukraine Володимира Щелкунова, заступниці декана ФЕБА Ольги Вовк та Генерального секретаря ICC Ukraine Світлани Переверзевої  було відмічено уже здобуті результати співпраці. Зокрема, ICC Ukraine виступає стейкхолдером в освітньо-професійних та освітньо-наукових програмах ФЕБА, проведено спільні науково-практичні семінари, міжнародні конференції. Подальші перспективи плідної співпраці орієнтовані на розширення співпраці у підготовці здобувачів вищої освіти та сприяння нарощування кваліфікації викладачів Національного авіаційного університету, а також напрацювання економічних механізмів відбудови України.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається