Факультетом економіки та бізнес-адміністрування проведено пленарне засідання ХХІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямом «Економіка та бізнес-адміністрування в авіації»

25 травня 2022, 9:27 am Автор
Прочитано 419 разів Останнє редагування Середа, 25 травня 2022 09:30

Факультетом економіки та бізнес-адміністрування проведено  пленарне засідання ХХІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямом «Економіка та бізнес-адміністрування в авіації»

24 травня 2022 року в рамках Днів Науки факультету економіки та бізнес-адміністрування  (ФЕБА) відбулось пленарне засідання секції «Економіка та бізнес-адміністрування в авіації» ХХІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Політ. Сучасні проблеми науки».

Учасників конференції привітали декан ФЕБА Сергій Смерічевський, а також співголови організаційного комітету: завідувачка кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Наталія Касьянова та доцентка кафедри фінансів, обліку та оподаткування Олена Рибак.

Про організацію наукових досліджень студентів і молодих вчених присутнім розповіла заступниця декана ФЕБА Ольга Вовк. Мілена Ткачук, в.о. голови Студентської ради ФЕБА, ознайомила учасників засідання з органами студентського самоврядування й ініціативами, що розкривають можливості для проведення і реалізації наукових досліджень.

Наукові здобутки молодими науковцями було презентовано за секціями «Актуальні проблеми управління економікою в умовах цифрової  трансформації» та «Авіаційна галузь в категоріях  фінансів, обліку, економіки та маркетингу».