Науковий семінар щодо розгляду результатів дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук.

16 вересня 2022, 7:29 pm Автор

15.09.2022 року на факультеті економіки та бізнес-адмінісрування (ФЕБА) відбувся науковий семінар щодо розгляду результатів дисертаційної роботи к.е.н., доц. Володимира Титикала виконаної на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за темою «Методологічні основи просторово-процесного управління економічним потенціалом підприємства в умовах постіндустріального розвитку».

Науковий консультант д.е.н., проф., завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту Олена Ареф’єва. На засіданні були присутні декан факультету економіки та бізнес-адміністрування Сергій Смерічевський, заступниця декана Ольга Вовк, завідувачка кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Наталія Касьянова, завідувачка кафедри маркетингу Тетяна Князєва, завідувачка кафедри фінансів, обліку та оподаткування Тетяна Косова, професорка кафедри економіки та бізнес-технологій Ольга Міночкіна, професорки кафедри маркетингу Людмила Ороховська, Ольга Полоус, професорки кафедри економіки повітряного транспорту Наталія Васюткіна та Саміра Пілецька, професор кафедри логістики Сергій Гриценко, доценти кафедри економіки та бізнес-технологій Вероніка Командровська та Анатолій Тофанчук, доцентка кафедри фінансів, обліку та оподаткування Олена Рибак та науково-педагогічні працівники кафедри економіки повітряного транспорту та кафедри економіки та бізнес-технологій.

В ході заходу доповідач виклав основні положення роботи та обґрунтував положення наукової новизни. По завершенню доповідачу було поставлено ряд питань, на які він дав обґрунтовані відповіді. За результатами, учасники заходу рекомендували дисертаційну роботу до подальшого захисту.

Вітаємо Володимира Титикала із успішним кроком на шляху до поставленої цілі та бажаємо творчого натхнення і подальших успіхів на теренах науки !